Přihlášení k účtuRegistrace | Zapomenuté heslo


Výuka a služby

Výuka hry na bicí:

Ahoj bubeníci a bubenice!
Nabízíme vám hodiny bubnování pod odborným vedením a dohledem na správnou techniku! Bez ohledu na věk, od začátečníků až po pokročilé. Pojďte si zablbnout, zařádit si. Zdokonalte svůj styl!

Výuka na bicíLuboš Pavlík,
Bicí souprava Luboše uchvátila v osmé třídě základní školy. Prošel řadou orchestrů, bigbandů a kapel napříč žánry. Doprovázel známé osobnosti (např. Karla Hálu, Martu Kubišovou) a nahrál několik studiových alb (viz.reference). Vystudoval konzervatoř v Pardubicích ve třídě prof. Romana Vrány, kterou úspěšně zakončil diplomovou prací "Playalong - škola hry na dva velké bubny" (viz. reference M.Vajgl). Sedm let navštěvoval kurzy u Jiřího Šímy, kde se učil kompozici, zápis a interpretaci bigbandové hudby..
Výuka hry na bicí s Lubošem Pavlíkem 


Výuka na bicíMichael Nosek,
Hraji patnáct let, z toho posledních osm let profesionálně. Mám vystudovanou Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze a Jazzovou Interpretaci na brněnské JAMU. Stylově nejsem vyhraněn – hraju rock, jazz, fusion, alternativu, funk, latinu, elektroniku, folk, big bandy, pop, etnickou hudbu (východní, cikánskou, irskou), soul, rnb, apod. Mám mnoho zkušeností z pódií (přes 150 koncertů ročně) a z dobrých českých studií (Sono, V, Jámor, A studio ČRo, Orlí, 3Bees, Faust...).
Výuka hry na bicí s Michaelem Noskem 


Nahrávání, Mix, Mastering, Ozvučení a vícestopý záznam koncertů

Nahrávání, mix, mastering, ozvučení a vícestopý záznam koncertů

Dominik Pecka,
Nabízím nahrávání mix a mastering vaší hudby či ozvučení koncertů. Věnuji se i organizování workshopů a konzultacím. Je možné se domluvit na nahrávání a mixu přímo v prostorách zkušeben, neboť zde mám režii. Pokud si nahráváte dema sami svépomocí, není problém v případě zájmu domluvit konzultaci nebo projekt smíchat či zmasterovat. Vše s kvalitní technikou v profesionální kvalitě..
 


Nahrávání a mastering Petr Mrkvička

Nahrávání a mastering Petr Mrkvička

Petr Mrkvička,
Nabízím kapelám či jednotlivcům možnost nahrávání za výhodných podmínek s přátelským a profesionálním přístupem. A to ve vlastním prostoru, který se nachází v komplexu "Zkušebny Praha". Mohu zaznamenat i váš koncert nebo zkoušku, a na nahrávání zapůjčit kvalitní aparát, případně nástroje. Rád vypomohu i s mixem a finalizací vaší již pořízené nahrávky..
 


Black&Gold Studio – nahrávací a produkční studio

Black&Gold Studio – nahrávací a produkční studio

Daniel Šída,
Produkční a nahrávací studio, ve kterém se specializuji na nahrávání sólových zpěváků, zpěvaček, raperů, raperek a nahrávání mluveného slova například do reklamních videí. Samozřejmostí je i nahrávání akustických a elektrických nástrojů, mix a mastering nahraných skladeb u nás, ale i úpravy Vaší nahrávky z koncertu nebo zkušebny..
 


Fotografování koncertů a akcí

Fotografování koncertů a akcí

Jirka Matoušek,
Mé jméno je Jirka Matoušek a jsem profesionální fotograf.Moje spektrum focení je velmi široké: report, sport, svatby, interiér, reality, fotoobrazy atd. Pořádám výstavy fotografií a fotil jsem pro mnoho firem.Zde se tematicky nabízí focení koncertů, vystoupení, divadla či podobných kulturních akcí, portrétní fotografie, promo fotografie hudebních skupin i hudební nástroje samotné.

 


Opravy reproduktorů

Karel Kříž,
Naše zkušenosti se servisem reproduktorů jsou více než 25-ti leté. Za tuto dobu jsme poznali nesčetné množství různých defektů reproduktoru, které jsme schopni analyzovat a opravit. Naše dlouholetá zkušenost a know-how Vám zajišťuje vysokou kvalitu poskytované práce.
 


Ramus - půjčovna dodávekRamus - půjčovna dodávek,
Ramus je pražská organizace, která pořádá volnočasové aktivity pro mladé lidi s postižením i bez něj. Krom jiného také půjčuje dodávky, ideální pro kapely na daleké koncerty. Půjčte si dodávku a podpořte činnost Ramusu.
Více na www.potrebujudodavku.cz


Partneři


(c) 2017 Zkušebny Praha - všechna práva vyhrazena
Profesionální hudební zkušebny pro hudební kapely, skupiny a hudebníky