• English
  • Továrna dj.lab

    Plně vybavená sdílená zkušebna pro DJ's. Je to prosté - přijdete, vložíte USB flashku či nahrajete svůj set z počítače a hrajete. Máte zde možnost si pořídít audiozáznam, k tomu slouží zde nainstalovaný nahrávací software Audacity. DJ Lab disponuje i menší "chill" růžkem, kde máte k dispozici sezení a přímý výhled na DJ's.
    Rezervovat nyní

    Vybavení zkušebny

    Kytara
    Basa
    Bicí
    Činely
    PA systém
    Mix pult
    Mikrofon
    Počítač
    PC Asus
    Playery
    Pioneer CDJ-2000NXS
    Monitory
    2x KRK ROKIT 8G4 + 2x KRK ROKIT 8G3
    Mixpult
    Pioneer DJM-750MK2

    Rezervace zkušebny

    Pokud je zkušebna volná, stačí si v kalendáři níže vybrat termín a poté dorazit na rezervovaný čas. Rezervovat se je možné pouze přes tento rezervační systém, ve kterém i vidíte, kdy je zkušebna volná.
    Rezervace probíhá dle našich Obchodních podmínek.
    Zkoušet není tak jednoduché, jak se zdá. Najít vhodné, bezpečné a suché místo, které je dostupné a kde se dá hrát, parkovat a nikoho nerušit není jen tak. A proto jsou tu naše zkušebny.
    Užitečné odkazy
    FAQKontakt
    crossmenu